Logo konkursu

Konkurs Wiedzy o Mediach – Mazowiecki Komitet Okręgowy

Mazowiecki Komitet Okręgowy

Lista osób zakwalifikowanych do III etapu Olimpiady

L.p. Nazwisko i imię uczestnika
  1 Pośrednik Adam
  2 Jarosz Ewa
  3 Sikorski Dawid
  4 Sijka Kamil
  5 Kot Mikołaj
  6 Borowiak Marcin
  7 Pietraszewski Maciej
  8 Pytlarz Patryk
  9 Rzucidło Aleksandra
  10 Żuławnik Wiktor

Termin i harmonogram II etapu Olimpiady

II etap VI edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach dla uczestników z województwa mazowieckiego odbędzie się w dniu 13 grudnia 2019 r. na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW przy ul. Bednarskiej 2/4 w Warszawie.

Harmonogram zawodów:

od godziny 10.00 rejestracja uczestników (potrzebna legitymacja szkolna), bufet powitalny
11.45 – powitanie uczestników i opiekunów przez władze Wydziału i Komitet Olimpiady
12.00-13.00 – test z zakresu wiedzy o mediach
13.00-13.30 – obiad
13.30-14.20 – spotkanie z dziennikarzem
14.30-15.20 – spotkanie z dziennikarzem
15.20-15.30 – prezentacja wydziału
15.30-16.00 – ogłoszenie wyników, wręczenie uczestnikom dyplomów i nagród, zakończenie zawodów

Lista uczestników z województwa mazowieckiego zakwalifikowanych do II etapu VI edycji Olimpiady

  1. Ambroziak Zofia
  2. Baran Klaudia
  3. Bednarek Maja
  4. Blachowicz Zofia
  5. Borowiak Maciej
  6. Boruchalska Weronika
  7. Bożek Izabela
  8. Burzyńska Aleksandra
  9. Dąbrowska Sylwia
  10. Deresz Zygmunt
  11. Dudar Barbara
  12. Frydrykiewicz Dawid
  13. Głodek Dawid
  14. Głuch Agata
  15. Gorczyca Apolonia
  16. Górecka Oliwia
  17. Gronkowski Damian
  18. Grzegrzółka Katarzyna
  19. Gutkowska Klaudia
  20. Gutt Maciej
  21. Ignaczewska Olga
  22. Imioła Katarzyna
  23. Jaciszewski Mateusz
  24. Jakubowski Mateusz
  25. Jamrozik Kamil
  26. Jarosz Ewa
  27. Kalota Zofia
  28. Karwowska Patrycja
  29. Kazubski Patryk
  30. Kielak Agnieszka
  31. Kokoszka Wiktoria
  32. Kot Mikołaj
  33. Kotlińska Iwona
  34. Kowalska Katarzyna
  35. Koźniewska Agnieszka
  36. Kromska Wiktoria
  37. Krugły Jakub
  38. Krupa Beata
  39. Kryk Emilia
  40. Kuch Angelika
  41. Kutkowska Martyna
  42. Lazzari Stasy
  43. Lewandowska Natalia
  44. Łucewicz Patrycja
  45. Malik Julia
  46. Mańkowski Wojciech
  47. Matuszewski Bartosz
  48. Michalski Jan
  49. Molenda Aleksandra
  50. Munik Julia
  51. Nawikow Natalia
  52. Nowicka Zuzanna
  53. Owczarczyk Kamila
  54. Pawelec Katarzyna
  55. Pietraszewski Maciej
  56. Pilarska-Sokołowska Estera
  57. Piskała Zuzanna
  58. Polakowska Oliwia
  59. Popko Michalina
  60. Pośrednik Adam
  61. Prządka Klaudia
  62. Pytlarz Patryk
  63. Radziejewicz Monika
  64. Ratowski Tomasz
  65. Rogalski Krzysztof
  66. Rychlicka Wiktoria
  67. Rzucidło Aleksandra
  68. Safiańczuk Kamila
  69. Senator Agata
  70. Sijka Kamil
  71. Sikorski Dawid
  72. Smolaga Luiza
  73. Smolińska Karolina
  74. Soból Julia
  75. Sosnowska Julia
  76. Śledzińska Lena
  77. Widacki Robert
  78. Wielgosz Alicja
  79. Wierzba Dominik
  80. Winiarski Witold
  81. Wiśnioch Natalia
  82. Wojciechowska Daria
  83. Wojdat Dominika
  84. Wolnowska Kinga
  85. Wolska Kamila
  86. Zaperta Daria
  87. Zduniak Dominika
  88. Żuławnik Wiktor

Oficyna naukowa Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne Wojewoda Podlaski Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Sponsorzy nagród

Mazowsze

Nagrody zostały przekazane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego

Świat Wiedzy Bauer Media Group

Partner Strategiczny

Cogito

Partnerzy Medialni

Hydropolis - CNiWW FSD

Partnerzy

Minister Edukacji Narodowej Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Patronat

Kampus

Patroni medialni