Logo Instytutu Dziennikarstwa Logo Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego Logo konkursu

Konkurs Wiedzy o Mediach – Mazowiecki Komitet Okręgowy

Mazowiecki Komitet Okręgowy

Lista osób zakwalifikowanych do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Mediach w roku szkolnym 2018/2019

  1. Abratkiewicz Natalia
  2. Banas Elżbieta
  3. Bińkowska Pola
  4. Bożek Izabela
  5. Chojnacka Dorota
  6. Ciechomska Zuzanna
  7. Czok Maria
  8. Goc Alicja
  9. Gocłowska Natalia
  10. Gordziejczyk Martyna
  11. Grzędowski Filip
  12. Jaczewska Klaudia
  13. Jakubczyk Oskar
  14. Kaczyńska Katarzyna
  15. Kalota Zofia
  16. Kenig Julia
  17. Komorowska Magdalena
  18. Kromska Wiktoria
  19. Kunda Adam
  20. Kuźnia Katarzyna
  21. Kwiatkowski Wojciech
  22. Lasota Magdalena
  23. Lazzari Stasy
  24. Malik Julia
  25. Michalak Natalia
  26. Misiak Sylwia
  27. Mućka Honorata
  28. Niekraszewicz Anita
  29. Nojszewski Jakub
  30. Pawelec Katarzyna
  31. Paziewska Joanna
  32. Pietrzak Aleksandra
  33. Pohulajewska Julia
  34. Polakowska Oliwia
  35. Pośrednik Adam
  36. Pudzianowska Amelia
  37. Pytlarz Patryk
  38. Pyza Dominika
  39. Raczkowska Wiktoria
  40. Rejek Katarzyna
  41. Rosłaniec Agata
  42. Rudzka Karolina
  43. Rzucidło Aleksandra
  44. Sęk Katarzyna
  45. Siedlecki Tomasz
  46. Sierańska Wiktoria
  47. Sikorski Dawid
  48. Sobczak Klaudia
  49. Soból Julia
  50. Sosnowska Julia
  51. Sot Julia
  52. Staniszewska Zuzanna
  53. Szulińska Julia
  54. Szymańska Wiktoria
  55. Wierzba Dominik
  56. Wilim Magdalena
  57. Wiśnioch Natalia
  58. Włodarczyk Natalia
  59. Wojdat Dominika
  60. Wolska Kamila
  61. Zawada Agnieszka
  62. Zduniak Dominika
  63. Zieliński Ignacy
  64. Zięcina Beata

Informacja o harmonogramie etapu okręgowego OWM

Etap okręgowy odbędzie się 14 grudnia na Wydziale Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Bednarska 2/4.

Od godziny 10.00 – rejestracja zawodników (należy mieć legitymację szkolną lub inny dokument tożsamości)

11.45 – rozpoczęcie zawodów, powitanie zebranych

12.00 – 13.00 – test

13.00 – 13.30 – posiłek

13.30 – 14.15 – spotkanie z dziennikarzem

14.15 – 14.45 – prezentacja uczelni (UW, UKSW)

14.45 – 15.00 – przerwa

15.00 – 15.45 – spotkanie z dziennikarzem

15.45 – ogłoszenie wyników, wręczenie dyplomów i nagród

16.15 – zakończenie zawodów